Zaznacz stronę

Dnia 15 marca 2024r. w Zespole Szkół w Gorzycach odbyły się dni otwarte szkoły. Gorzycką placówkę odwiedziło prawie 300 uczniów klas ósmych szkół podstawowych z gminy Gorzyce, Zaleszany, Radomyśl, Turbia, z miasta Tarnobrzega, województwa świętokrzyskiego oraz 22 uczniów z Ukrainy z miejscowości Drohobycz.

Uczniowie szkół podstawowych zobaczyli pracownie, laboratoria oraz zapoznali się z bieżącą działalnością szkoły.
A Zespół Szkół w Gorzycach ma czym się pochwalić. Na wyposażeniu szkoły znajdują się dwa laboratoria do nauki języków obcych (angielski, niemiecki), pracownia VR, dwie siłownie oraz bardzo dobrze wyposażone pracownie informatyczne
i Centrum Kształcenia Zawodowego. Dodatkowo uczniowie mogą zdobyć wiedzę dotyczącą obsługi dronów, drukarek 3D, spawania światłowodów, programowania robotów, w tym robotów przemysłowych. Również mogą rozwijać swoje zainteresowania na dodatkowych zajęciach np. zajęciach tanecznych.

Podania o przyjęcie do Zespołu Szkół w Gorzycach można złożyć w formie papierowej, składając podanie w sekretariacie szkoły lub w formie elektronicznej, wypełniając odpowiedni formularz, który znajduje się na stronie internetowej szkoły (www.zsgorzyce.pl).

Skip to content