Zaznacz stronę

                                  “ FORGET – ME – NOT “

Compare yourself to who you were yesterday, not to who someone else is today.

Porównuj siebie z tym, kim byłeś wczoraj, nie z tym, kim ktoś inny jest dzisiaj.

Jordan Peterson

18.04.2024r. Uczniowie Zespołu Szkół w Gorzycach z wielkim zaangażowaniem po raz kolejny przystąpili do konkursu Forget – me – not z języka angielskiego. Wzięło w nim udział 13 uczniów z klas od I do V. Mieli oni 45 minut na wykonanie wszystkich zadań. 

Konkurs reprezentuje ciekawy i przyjemny sposób nauki na bazie opowiadań, sentencji i współczesnych piosenek. Uczestnicy mają możliwość uzyskania dyplomu określającego odpowiednio stopień zaangażowania (od dyplomu uczestnika, poprzez dyplom uznania i dyplom z wyróżnieniem – po dyplom laureata).  

Z niecierpliwością czekamy na wyniki, a za wszystkich uczniów trzymamy kciuki 😉

Skip to content