Zaznacz stronę

“SPREAD POETRY, NOT HATE”

Sandomierska Filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach zaprosiła uczniów ze szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w III edycji Konkursu Recytatorskiego z Języka Angielskiego.

Celem Konkursu jest popularyzacja języka angielskiego wśród młodzieży szkół ponadpodstawowych oraz wzmacnianie motywacji do nauki języka angielskiego poprzez rozwijanie umiejętności i zainteresowań uczniów.

Konkurs odbył się 22 kwietnia 2024 r. w Zespole Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Sandomierzu, a uczniowie z Zespołu Szkół w Gorzycach z wielką przyjemnością zgłosili się jako ochotnicy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Naszą szkołę reprezentowało pięciu uczniów, byli to: Wiktoria Kozłowska, Oliwia Mroczek, Karol Sabat, Sofia Solivei oraz Błażej Witkowski.

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się tego samego dnia, a w skład jury weszli: dr Sylwester Łysiak, mgr Marzena Miękina oraz mgr Urszula Żmuda. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! 

Szczególne podziękowania należą się również nauczycielom z Zespołu Szkół w Gorzycach, którzy byli zaangażowani w przygotowanie uczniów do konkursu. Była to: mgr Renata Stadnik- Komórkiewicz, mgr Magdalena Latała oraz mgr Natalia Urbaniak

Dziękujemy za dobrą zabawę oraz wspaniałą atmosferę!

Skip to content