Zaznacz stronę

„Czymże jest młodość bez miłości…?

Jest jako gwiazda bez promieni.”

~Kazimierz Przerwa-Tetmajer

Walentynki, znane również jako Dzień Zakochanych lub Dzień Świętego Walentego w Zespole Szkół w Gorzycach.

14 lutego świętują wszystkie pary niezależnie od wieku, ale czy tylko one? To w końcu dzień miłości, a w niektórych krajach również i przyjaźni; nieważne czy jesteśmy w związku, czy nadal szukamy naszej drugiej połówki lub jesteśmy zapartymi i szczęśliwymi singlami – każdy z nas ma kogoś, kogo darzy największym uczuciem. Prezent z okazji Walentynek możemy dać każdej osobie, która jest nam bliską i ważną.

W tym wyjątkowym dniu w naszej szkole działała poczta walentynkowa, do której można było wrzucić liściki z wyrazami miłości dla swoich skrytych sympatii. Samorząd Uczniowski doręczył ową pocztę walentynkową z małym upominkiem dla każdego ucznia i nauczyciela w postaci lizaków serduszek. Uczniowie mogli również skorzystać z wyjątkowej walentynkowej ramki do zdjęć, zaś na długiej przerwie mogli się zrelaksować przy muzyce.

„Jedno jest tylko w życiu szczęście: Kochać i być Kochanym.” ~George Sand


Skip to content