Zaznacz stronę

Uczniowie klasy III branżowej kończący edukację w Zespole Szkół w Gorzycach już wkrótce przystąpią do egzaminu zawodowego. Jest to dla nich duży stres, gdyż będą sprawdzane ich umiejętności i gotowość do wykonywania zawodu.

By mogli trochę się odstresować i radośnie spędzić czas w grupie rówieśniczej, pojechali wraz z opiekunami na wycieczkę do Rzeszowa. Celem i założeniami programowymi wyjazdu było poznanie regionu, poszerzenie wiedzy na temat ciekawych miejsc architektury i kultury Rzeszowa oraz propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, a także zainteresowanie uczniów nietypową dyscypliną sportu.

Zwieńczeniem pobytu w Rzeszowie był aktywny wypoczynek we flyparku. Park ma aż 1500 metrów kwadratowych powierzchni, posiada osiemnaście stref tematycznych. Na początku było spotkanie i trening z instruktorem, a później szaleństwo w przestrzeni.                                                                                           
Wyjazd był bardzo udany, czas wycieczki wykorzystany właściwie, a uczniowie miło spędzili czas.

Skip to content