Zaznacz stronę

Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom: uczniom, rodzicom, pracownikom Zespołu Szkół w Gorzycach, którzy włączyli się w realizację dobroczynnej akcji świątecznej. Celem przedsięwzięcia była zbiórka najbardziej potrzebnych rzeczy dla wychowanków Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej ,,Podleśna Przystań” w Stalowej Woli.

Zebrano dużo produktów spożywczych, w tym słodyczy, artykułów chemicznych, środków czystości, pluszaków, maseczek, itp.

21 grudnia zebrane dary zostały przekazane na ręce Pani Dyrektor Domu Dziecka. Społeczność szkolna biorąca udział w świątecznej zbiórce otrzymała podziękowania za okazaną życzliwość, zrozumienie i wsparcie dzieci i młodzieży dla których ,,Podleśna Przystań” jest na co dzień domem.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim darczyńcom za dobre serce i zaangażowanie!❤️

,,Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”. (Jan Paweł II)

Skip to content