Zaznacz stronę

Najnowsze procesory, płyty główne, karty graficzne o zawrotnych osiągach, laptopy i najświeższe tytuły w grach komputerowych to tylko ułamek tego co można było zobaczyć w tym roku w Poznaniu. Jak co roku uczniowie naszej szkoły pojawili się na targach.

Na Poznań Game Arena pojawiły się jedne z najbardziej wyczekiwanych produkcji. Na przedpremierowe pokazy zdecydowali się CD Projekt RED oraz Ubisoft, którzy zaprezentowali odpowiednio Cyberpunka 2077 i Watch Dogs Legion.  Sporym zainteresowaniem cieszył się także Doom Ethernal – dzięki współpracy firm Bethesda i Cenega zwiedzający otrzymali szansę przedpremierowego przetestowania gry, w przygotowanej przez nich strefie. Nie sposób w tym miejscu wymienić wszystkich produkcji, jakie przez dni były do dyspozycji graczy. Nie ulega jednak wątpliwości, że mnogość tytułów mogła zaspokoić nawet najbardziej wymagających pasjonatów.

Skip to content