Zaznacz stronę

            Za nami kolejna, VII już edycja konkursu: „Mistrz w zawodzie operator obrabiarek skrawających”. W wyniku zsumowania punktów uzyskanych w trakcie wykonywania zadań przez uczestników konkursu, wyłonieni zostali zwycięzcy.

            Po raz trzeci w historii konkursu sponsorem nagród była firma Federal Mogul. Nagrodzeni zostali zdobywcy miejsca pierwszego, drugiego i trzeciego, równorzędnie w klasie II BSZ i III ZSZ. Wszyscy finaliści konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody.

Nagrody finalistom wręczyła pani Paulina Kowal –  przedstawiciel firmy Federal Mogul, podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 19.06.2019.

Laureaci konkursu:

Klasa II BSZ

  1. Bartoszek Marek             – miejsce I
  2. Paź Adrian                        – miejsce II
  3. Dudek Kamil                     – miejsce III

Klasa III ZSZ

  1. Lachowski Mateusz         – miejsce I
  2. Węglarz Konrad               – miejsce II
  3. Bartoszek Grzegorz         – miejsce III
Skip to content