KONKURS „MISTRZ W ZAWODZIE OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH” ROZSTRZYGNIĘTY!!!

            Za nami kolejna, VI już edycja konkursu: „Mistrz w zawodzie operator obrabiarek skrawających”. W wyniku zsumowania punktów uzyskanych w trakcie wykonywania zadań przez uczestników konkursu, wyłonieni zostali zwycięzcy.

            Podobnie jak w ubiegłym roku, nagrody dla zwycięzców konkursu ufundowała współpracująca z naszą szkołą firma Federal Mogul. Nagrodzeni zostali zdobywcy miejsca pierwszego, drugiego i trzeciego, równorzędnie w klasie II ZSZ i III ZSZ. Wszyscy finaliści konkursu otrzymali dyplomy i statuetki okolicznościowe, ponadto karty podarunkowe

na określone (bardzo atrakcyjne!!!) kwoty.

Nagrody finalistom osobiście wręczył prezes zarządu Federal Mogul - Adam Krępa, podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 22.06.2018.

 

W poniższych tabelach przedstawiamy zestawienie wyników punktowych, uzyskanych przez uczniów zakwalifikowanych do udziału w konkursie:

 

Klasa III ZSZ

 

Lp.

Nazwisko i imię

Punkty za frekwencję

Punkty za zadanie z zakresu obrabiarek konwencjonalnych

Punkty za zadanie

z zakresu obrabiarek CNC

Suma punktów

1.

Piotrowski Dominik

6

24

33 + 27

90

2.

Łabuda Mateusz

6

25

27 + 26

84

3.

Baran Kamil

3

20

26 + 23

72

4.

Rędzia Kamil

-

14

nie przystąpił

14

5.

Ciba Mariusz

-

24

nie przystąpił

24

 

Klasa II ZSZ

 

Lp.

Nazwisko i imię

Punkty za frekwencję

Punkty za zadanie z zakresu obrabiarek konwencjonalnych

Punkty za zadanie z zakresu obrabiarek CNC

Suma punktów

1.

Lachowski Mateusz

12

15

10 + 20

57

2.

Bartoszek Grzegorz

12

25

12 + 19

68

3.

Koper Artur

12

nie przystąpił

nie przystąpił

12

4.

Jurkowski Sławomir

12

12

11 + 13

48

5.

Węglarz Konrad

9

18

11 + 13

51

6.

Dul Kacper

9

15

10 + 16

50

7.

Janiec Bartosz

9

nie przystąpił

nie przystąpił

9

8.

Jurek Jan

6

14

10 + 20

50

9.

Skrzypek Hubert

6

19

10 + 16

51

10.

Jugo Marcin

6

nie przystąpił

nie przystąpił

6

11.

Winiarski Kamil

6

nie przystąpił

nie przystąpił

6

12.

Kasiński Patryk

6

nie przystąpił

nie przystąpił

6

13.

Czerwiński Patryk

3

nie przystąpił

10 + 20

33

14.

Tonderys Dominik

-

19

  8 + 17

44

15.

Kołacz Patryk

-

16

10 + 18

44

16.

Woliński Patryk

-

nie przystąpił

nie przystąpił

-

17.

Sołtys Daniel

-

nie przystąpił

nie przystąpił

-

18.

Kuraś Dawid

-

nie przystąpił

nie przystąpił

-

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

 

 

 

 

 

 

Galeria do artykułu: