Zaznacz stronę

Już po raz trzynasty na boiskach „Orlik 2012” przy Zespole Szkół w Gorzycach odbył się turniej w piłkę nożną chłopców i piłkę siatkową dziewcząt o puchar Dyrektora Szkoły. Gorzycki turniej został umieszczone na liście Podkarpackiego Kuratora Oświaty, dzięki temu każdy uczestnik zwycięskiej drużyny otrzyma trzy dodatkowe punkty na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej, za zajęcie drugiego miejsca – dwa punkty, trzeciego – jeden punkt.

W turnieju piłkarskim najlepsi okazali się uczniowie ze szkoły podstawowej w Sokolnikach, którzy w finale po bardzo wyrównanej grze pokonali rówieśników ze szkoły podstawowej nr 2 w Gorzycach. Opiekunem zwycięskiej drużyny był ksiądz Konrad Durma Oraz Witold Drzymała.

W piłce siatkowej zwyciężyły dziewczęta ze szkoły podstawowej Zbydniowie, które w finale pokonały dziewczęta ze szkoły podstawowej w Turbii.

Zawody upłynęły w miłej, sportowej atmosferze, przy dźwiękach muzyki. Było też coś dla ciała, gdyż uczniowie z Zespołu Szkół przygotowali dla swoich młodszych kolegów ciepłe posiłki oraz napoje.

SAMSUNG CSC

Skip to content