Zaznacz stronę

W dniu dzisiejszym uczniowie klas II Dawid Kieliszek i Michał Połaniec pod opieką p. Pawła Maja w ramach zaproszenia i nawiązanej współpracy z Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Nowej Dębie wzięli udział w LETNIEJ AKADEMII VR.
Uczniowie z wielkim zaangażowaniem wspierali wydarzenie pod względem technicznym związanym z obsługą okularów VR.

Dawid i Michał mogli również aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu, które złożone było z części wykładowej i ćwiczeniowej.
Zdobyta wiedza i doświadczenie pomogą nam w realizacji zadań związanych z edukacją z wykorzystaniem okularów VR.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie, świetną atmosferę oraz za zdobytą wiedzę i doświadczenie.

Wydarzenie zorganizowane było przez Laboratorium EduVRLab – Wydział Humanistyczny AGH we współpracy z Academia Electronica. Projekt Wirtualium jest finansowany ze środków Wydziału Humanistycznego AGH.

Skip to content