Zaznacz stronę

W piątek 22 marca pięcioro uczniów z Zespołu Szkół w Gorzycach pod opieką Pani Renaty Stadnik – Komórkiewicz oraz Pani Magdaleny Latały wzięło udział w VIII edycja Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach z Filią w Sandomierzu.

Nasi uczniowie nie tylko zmagali się z testem konkursowym, który zawierał obszerny materiał gramatyczny. Uczestniczyli również w wykładach przygotowanych przez wykładowców filii. Mgr Magdalena Wrońska wygłosiła wykład pt. „Jak się dogadać? Sztuka współczesnej komunikacji”, natomiast dr Małgorzata Makowska wygłosiła wykład pt. „How your mindset works”.

Cieszymy się, że nasi uczniowie mogli wziąć udział w tego rodzaju konkursie i tym samym zdobyć doświadczenie. 

Laureatom serdecznie gratulujemy a pozostałym uczniom życzymy powodzenia następnym razem! 🙂 

Skip to content