Zaznacz stronę

Dnia 7 marca 2024 grupa uczniów klas maturalnych wraz z wychowawcami P. Iwoną Bednarczyk i Renatą Stadnik-Komórkiewicz udała się do Państwowej Uczelni Zawodowej im. Prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu aby wziąć udział w Dniach Otwartych uczelni. Zaprezentowano nam świetnie wyposażone pracownie, stymulatory i inkubatory przedsiębiorczości. Pokazano nam techniki samoobrony i sztuki walki jak również techniki kryminalistyczne. Stół anatomiczny, google VR rzeczywistości wirtualna czy świat z drona wirtualne loty nad miastem quizy, zabawy, testy czy strzelanie z różnego rodzaju broni to kolejne niespodzianki, które nas spotkały podczas pobytu na uczelni. Zakończeniem był udział w warsztatach i pokazach w Monoprofilowym Centrum Stymulacji Medycznej, które jest wyposażone lepiej niż niejeden prywatny szpital w Polsce. Ponadto zostaliśmy obdarowani różnymi drobnymi podarkami jak smycze, słodycze, długopisy ołówki i broszurki. Pod każdym względem byliśmy mile zaskoczeni profesjonalizmem, solidnością, wiedzą osób ram pracujących oraz wyposażeniem w pomoce dydaktyczne uczelni. Szkoła warta polecenia.

Skip to content