Zaznacz stronę

Dnia 14 grudnia 2023 roku w Zespole Szkół w Gorzycach odbył się wzorem lat ubiegłych konkurs na „Najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy”. Nasza szkoła w ten sposób kultywuje piękny zwyczaj przygotowania świątecznych stroików na Święta Bożego Narodzenia. W konkursie wzięli udział uczniowie z wszystkich klas. Stroiki robili indywidualnie i grupowo. Komisja na czele z P. dyr. Krzysztofem Komórkiewiczem oceniała stroiki pod względem : kompozycji, użytych materiałów, estetyki wykonania, pomysłowości oraz zgodności z tematem. Nagrody ufundowali : Pizzeria Bazylia, kręgielnia w Kępiu Zaleszańskim, sklep „Dom i Uroda”, P. Kazimiera Wojtanowska, Kino „Helios” Stalowa Wola, P. Czerwiśnki, Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Gorzycach oraz Anonimowy Darczyńca. Wszystkim składamy serdeczne podziękowania,

oto lista nagrodzonych :

1 miejsce – klasa 1TPA – za wykonanie największej ilości stroików
2 miejsce – klasa 1TBA

Nagrody indywidualne otrzymali :

1 miejsce – Alicja Frańczak
2 miejsce – Izabela Piwowar
3 miejsce – Piotr Stadnik

Oraz wyróżnienia :

Jakub Kapusta
Tomasz Filipek
Klaudia Zielińska
Wojciech Kwietniewski
Dimytro Meyna Andrii
Klaudia Zielińska
Kacper Rogosz
Tomasz Czernikowski
Klapoushcha  Vserolod
Filipau Aliaksei
Marcelina Broda
Maja Derebecka
Natalia Piątek

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie oraz włożoną pracę i życzymy Zdrowych Spokojnych Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia

Szkolne koło PCK

Skip to content