Zaznacz stronę

Korzystając z zimowej aury uczniowie Zespołu Szkół w Gorzycach, wybrali się na lodowisko do Dębicy. Główną atrakcją wycieczki był dwugodzinny pobyt na lodowisku w krytej hali sportowej.

Celem wycieczki było propagowanie sportu zimowego i aktywnego stylu życia, doskonalenie umiejętności łyżwiarskich, integracja grupy oraz dobra zabawa. Wychowankowie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom, z ogromną determinacją starali się wygrać z grawitacją na lodowisku. Wycieczce towarzyszyła miła atmosfera, a uczestnikom dopisywało poczucie humoru. Mimo, iż nie wszyscy byli ekspertami w jeździe na lodowisku to szybko nabrali nowych umiejętności i jeździli całkiem nieźle. Uczniom dopisała nie tylko pogoda lecz również dobry humor.

Wycieczka była udana, a młodzież bardzo zadowolona.

Skip to content