Zaznacz stronę

Przyłącz się do akcji.

Przyjdź i kup wypieki – w ten sposób wspomożesz leczenie Igi Galant
oraz dzieci z Domu Dziecka Podleśna Przystań w Stalowej Woli.

CHARYTATYWNY KIERMASZ SŁODKOŚCI

14-15 grudnia odbędzie się na I piętrze w naszej Szkole „Kiermasz słodkości” organizowany przez Samorząd Uczniowski dla Igi Galant oraz dla dzieci z Domu Dziecka Podleśna Przystań w Stalowej Woli. Gorąco zachęcamy do przyłączenia się do akcji. Wychowawców bardzo prosimy o zmotywowanie swoich klas do włączenia się w akcję. Klasy mogą przynosić własnoręczne lub kupne wypieki, ciasta, babeczki, pierniki, itp., liczy się każda ilość, nawet niewielki kawałek ciasta. Prosimy aby w czwartek(14.12.2023r.) wypieki przynosiły klasy I, II , natomiast w piątek(15.12.2023r.) III, IV, V od godziny 8.00 (na I piętrze będzie już gotowe stoisko z opiekunami). Sprzedaż będzie się odbywała od godz. 8:45 do 13:15.

Wszystkich pracowników szkoły oraz uczniów zachęcamy do zakupu ciast na kiermaszu.

Cały zysk ze sprzedaży zostanie przeznaczony dla dzieci z Domu Dziecka Podleśna Przystań oraz dla Igi Galant. Iga ma 6 lat i uczęszcza do kl. „0” Szkoły Podstawowej nr 2 w Gorzycach. Dziewczynka cierpi na polineuropatie – jest to choroba, która atakuje układ nerwowy. Bez leczenia może doprowadzić ciało do całkowitego bezwładu. Stąd konieczna jest codzienna rehabilitacja i leczenie, a ona pochłania ogromne koszty.

POMAGAJMY! DOBRO ZAWSZE WRACA!

Samorząd Uczniowski oraz opiekun Katarzyna Kolasińska

Skip to content