Zaznacz stronę

Dowiadując się o tym, iż schronisko wymaga wsparcia rozpoczęliśmy działania. Samorząd Uczniowski ogłosił zbiórkę potrzebnych rzeczy takich jak: sucha i mokra karma, koce, pościele, worki na śmieci, itp. W Zespole Szkół w Gorzycach zorganizowany został dzień pod tytułem American Day. W tym dniu uczniowie mogli w szkole kupić kanapkę, tosty, popcorn oraz herbatę, a zysk został przeznaczony na zakup potrzebnych rzeczy dla zwierząt ze schroniska.

Dziś mogliśmy finalnie podsumować tę akcję i przekazać zebrane i zakupione rzeczy dla zwierząt ze schroniska „Zwierzęcy Zakątek” w Gorzycach. Po schronisku oprowadziła nas Pani Kuchno -wolontariuszka, miłośniczka zwierząt. Pani z wielkim sercem opowiadała o mieszkających tam zwierzętach i ich losach. W schronisku każdemu zwierzęciu jest udzielona odpowiednia pomoc tak aby mogło trafić do nowej rodzin. Był również obecny Pan behawiorysta, który zaznajmił nas
z tajnikami swojej pracy. Uczniowie SU mogli zapoznać się z podopiecznymi schroniska oraz pomóc przy opiece nad zwierzętami.

Dziękujemy w imieniu schroniska wszystkim darczyńcom!

Skip to content