Zaznacz stronę

W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność uczestniczyć w zawodach sportowych. Uczniowie rozegrali turniej piłki siatkowej, następnie grali w ringo oraz w tenisa stołowego. Oprócz tego brali również udział w grach i zabawach integrujących. Wszyscy uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności sportowe na najwyższym poziomie.

Po zawodach mogliśmy odpocząć, ciesząc się swoim towarzystwem w jednej z klas szkolnych. Gospodarze przygotowali nam regionalne przysmaki i napoje.

Po wspólnie spędzonym czasie w szkole udaliśmy się na spacer po mieście Trebišov. Dzięki temu mieliśmy możliwość zwiedzić część miasta, poznać jego zakamarki oraz kupić pamiątki dla naszych rodzin i przyjaciół. Następnie wróciliśmy do szkoły gdzie czekała na nas niespodzianka w postaci gry – ‘’Escape room’’, podczas której mieliśmy okazję współpracować z uczniami ze Słowacji rozwiązując różnorodne zagadki, krzyżówki i łamigłówki.

Po skończeniu gry posililiśmy się pyszną kolacją. Oglądaliśmy również filmik podsumowujący wspólnie spędzony tydzień. Śmiechom i żartom nie było końca. Aby przyjemnie zakończyć kolejny dzień udaliśmy się do pobliskiego parku.

Skip to content