Zaznacz stronę

Dzisiejszego dnia zostaliśmy oficjalnie powitani przez dyrekcję szkoły, pedagogów oraz uczniów. Mieliśmy okazję uczestniczyć w uroczystej akademii, podczas której nasi rówieśnicy zaprezentowali swoje talenty.

Odwiedziliśmy również lokalne muzeum, gdzie doświadczyliśmy fascynującej podróży przez historię i kulturę. Zanurzyliśmy się w bogactwach eksponatów, które opowiadały o dziedzictwie regionu.

Niezapomniane chwile miały również miejsce podczas zajęć informatycznych, biologiczno-chemicznych oraz artystycznych. Zgłębialiśmy także tajniki tradycyjnych tańców folklorystycznych. Wraz z innymi uczniami doskonaliliśmy umiejętności taneczne, odkrywając piękno i symbolikę tańców przekazywanych z pokolenia na pokolenia.

Te wyjątkowe zajęcia nie tylko rozwijały nasze umiejętności, ale także wzmacniały więzi między uczestnikami projektu, tworząc niesamowitą atmosferę współpracy i zrozumienia. To doświadczenie wzbogaciło nasze spojrzenie na kulturę i historię, pozostawiając niezapomniane wspomnienia.

Skip to content