Zaznacz stronę

7 czerwca 2023r.o godz.10:00 cała Polska czytała bez przymusu ulubione książki. Również Zespół Szkół w Gorzycach włączył się w akcję,,Jak nie czytam,jak czytam”, która organizowana jest od 2016r.

Hasło tegorocznej edycji brzmiało,,Starzy nie czytają?W młodych nadzieja!”. Celem tej akcji jest budowanie pozytywnego wizerunki czytania i sprawienie,by książka nie kojarzyła się młodym ludziom tylko z lekturą obowiązkową,lecz z czymś przyjemnym,ze spokojem,z wolnym czasem i rozrywką. Uczniowie wraz z opiekunami zgromadzeni w Ogrodzie Technicznym W Gorzycach mieli okazję poczytać ulubione książki w gronie koleżanek, kolegów, nauczycieli , pracowników Gminnej Biblioteki Publicznej w Gorzycach oraz uczestników Warsztatów Terapii Zdjęciowej w Gorzycach.

Był to miłe spędzony czas w wyjątkowych, niecodziennych okolicznościach i pozytywnej atmosferze. Spotkaniu towarzyszyły rozmowy, a czas umilany był popisami muzycznymi ucznia z naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy za wspólnie chwile z książką w ręku.

Skip to content