Zaznacz stronę

Pierwszy ,,dzień otwarty” w Zespole Szkół w Gorzycach odbił się dużym echem wśród uczniów szkół podstawowych, jak również absolwentów naszej szkoły. Podczas dzisiejszego ,, dnia otwartego” gościliśmy szkoły między innymi z Gorzyc, Radomyśla nad Sanem, Skowierzyna, Sokolnik, Zaleszan, Tarnobrzega , Zbydniowa oraz Turbi.

Uczniowie Zespołu Szkół wraz z opiekunami przygotowali dla uczniów szkół podstawowych wiele ciekawych atrakcji. Każdy uczestnik otrzymał materiały promujące szkołę.

Dzisiejszy dzień cieszył się ogromnym zainteresowaniem i zaangażowaniem o czym świadczyły pozytywne komentarze, płynące ze strony samych uczestników i ich opiekunów.

Jutro kolejny dzień ,, dni otwartych” Szkoły na których będziemy gościć uczniów szkół podstawowych w raz z ich opiekunami, między innymi z : Gorzyc, Sobowa, Trześnia, Furman, Gierlachowa, Słupczy i Sandomierza.

Serdecznie zapraszamy

do odwiedzenia – masz jeszcze szansę zapoznać się z nowoczesną szkołą 🙂

Zapraszamy !

Skip to content