Zaznacz stronę

30 kwietnia pożegnaliśmy uroczystym apelem tegorocznych maturzystów. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy zakończyli kolejny etap swojego życia. Po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości w ciepłych słowach do maturzystów zwrócił się Dyrektor szkoły. Następnie głos zabrali zaproszeni goście: Starosta Jerzy Sudoł oraz Radny Powiatu Marian Grzegorzek. Miłym akcentem były również słowa naszego byłego ucznia skierowane do maturzystów.

Podczas części oficjalnej Pan Starosta oraz Dyrektor szkoły wręczyli nagrody książkowe i wyróżnienia dla uczniów wykazujących się szczególnymi osiągnięciami, zarówno w edukacji jak i zajęciach pozaszkolnych. Po części oficjalnej nastąpił krótki program artystyczny przygotowany przez Samorząd Uczniowski a uczniowie klas 4T5 oraz 4ti5 żegnając swoich starszych kolegów rozdali im drobne upominki.

Skip to content