Zaznacz stronę

W dniach 28.04 oraz 29.04 w Zespole Szkół w Gorzycach odbyła się Olimpiada Przedmiotowa Olimpus Sesja Wiosenna 2023. Uczniowie z naszej szkoły chętnie przystąpili do sprawdzenia swojej wiedzy z języka angielskiego oraz matematyki. Uczestników z obu przedmiotów było aż 50!

Olimpiada Olimpus w sesji wiosennej przeznaczona jest dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej oraz klas I- IV szkoły ponadpodstawowej i ma zasięg ogólnopolski.

Olimpiada z języka angielskiego sprawdza wiedzę uczniów w zakresie czytania ze zrozumieniem tekstu pisanego, komunikacji, słownictwa, gramatyki i wiadomości związanych z wiedzą o krajach anglojęzycznych.

Olimpiada z matematyki zawiera zadania o różnym stopniu trudności, dlatego każdy uczeń może spróbować swoich sił.

Bardzo cieszymy się tak dużym zainteresowaniem tą olimpiadą, za wszystkich trzymamy kciuki i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach!

Skip to content