Zaznacz stronę

W dniu 16.03.2023 na strzelnicy przy LO w Kolbuszowej odbyła się pierwsza edycja Podkarpackich zawodów strzeleckich o Puchar Starosty Kolbuszowskiego. Patronat nad zawodami objęli: Dyrektor szkoły Dariusz Fus, Szef Wojskowego Centrum Rekrutacji w Mielcu ppłk Witold Witkowski oraz Starosta Kolbuszowski Józef Kardyś.

Konkurencja polegała na oddaniu 15 strzałów w tym 5 próbnych z odległości 50m do tarczy z broni sportowej KBKS z bocznym zapłonem.

Naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów z klasy 4tm i osiągnęli następujące wyniki: Jakub Chmura 76/100, Oskar Zając 69/.100, Konrad Grzywacz 42/100.

W zawodach brało udział 30 szkół ponadpodstawowych z całego Podkarpacia w zdecydowanej większości o profilu mundurowym wszystkich służb, więc wynik naszych uczniów zasługuję na pochwałę bo pierwszy raz mieli kontakt z taką bronią i odległością.

opiekun Robert Sanecki😉

Skip to content