Zaznacz stronę

Z wielką radością informujemy, że Zespół Szkół w Gorzycach został przyjęty do tegorocznego projektu ,,Upoluj swoją książkę” realizowanego w ramach ogólnopolskiej akcji Czytaj PL! Bardzo się cieszymy, że wspólnie będziemy promować czytelnictwo wśród młodzieży i pracowników szkoły.

Akcja rozpocznie się 2 listopada i potrwa do 30 listopada. Przez cały ten czas będzie można czytać i słuchać za darmo książkowe bestsellery w formie audiobooków i e-booków. Zachęcamy do śledzenia strony www.akcja.czytaj.pl i naszych mediów społecznościowych fb.com/czytajpl , gdzie na bieżąco będziemy informować o konkursach dla uczniów i nowościach w projekcie.

Mamy wielką nadzieję, że akcja ,,Upoluj swoją książkę” będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem uczniów i nauczycieli, którzy oczywiście też mogą wziąć w niej udział! Jeszcze w listopadzie osoby korzystające z aplikacji będą miały szanse na wspaniałe nagrody!

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Z serdecznymi pozdrowieniami

Instytut Książki

Skip to content