Zaznacz stronę

28.09.2022r. odbyła się wycieczka szkolna uczniów klas: 3tlm, 2tl, 1tp pod opieką p. Iwony Bednarczyk i p. Anny Babuli. Rzeszów przywitał nas słońcem i pogodnym niebem, dlatego pełni entuzjazmu udaliśmy się do  parku trampolin „FlyPark”. Byliśmy zachwyceni warunkami  i organizacją tego miejsca- uśmiechy nie schodziły nam z twarzy, a zabawie nie było końca…

   Następnie w Galerii Rzeszów wszyscy mieli czas wolny, aby zjeść posiłek po ekscytującej zabawie. Kolejnym punktem wycieczki były Rzeszowskie Piwnice – interaktywna instytucja kultury. Poznaliśmy historię Rzeszowa oraz ciekawostki związane z pozostałościami kupieckich piwnic, przewodnik oprowadzał nas po długich korytarzach, które wiły się pod główną płytą Rynku, opowiadał o  mieszkańcach i tradycjach,  sięgających średniowiecza. Bardzo podobały się nam makiety dawnych budynków, efekty dźwiękowe i świetlne, chętnie braliśmy udział w interaktywnych zabawach.

     Wycieczka łączyła cele edukacyjne i rozrywkę na wysokim poziomie, nasza grupa świetnie się zintegrowała, już planujemy kolejny wyjazd…. 

Gabriela Czerwińska 3tml

Skip to content