Zaznacz stronę

W dniu 27.05.2022r. uczniowie naszej szkoły wybrali się do Kielc  na wizytę studyjną w ramach projektu „Ekonomia społeczna dla szkół” do Spółdzielni Socjalnej „Tropem Przygody”. Młodzież z klas 1-3 zwiedziła Spółdzielnię, wzięła udział w wykładzie i prelekcji przedstawionej przez Marcina Jedlińskiego – Prezesa i Kierownika działu sprzedaży, który w Spółdzielni działa od początku jej założenia w 2013 roku. Podczas prelekcji prezes przedstawił informacje na temat funkcjonowania spółdzielni socjalnych oraz przybliżył historię Spółdzielni Socjalnej „Tropem Przygody”. Następnie uczniowie wzięli udział w quizie na temat ekonomii społecznej. W kolejnym etapie udali się do rezerwatu w Kadzielni na przygotowaną grę terenową. Przewodnik podzielił uczniów na 2 grupy i sprawdzał oraz obserwował ich poczynania. Pomimo deszczu młodzież świetnie poradziła sobie z wyzwaniem mając świetną zabawę przy wykonywaniu zadań. Zmęczeni, ale zadowoleni udali się do restauracji Marmurowej na ciepły posiłek, a następnie w miłej atmosferze wrócili do Gorzyc.

Skip to content