Zaznacz stronę

Cieszymy się ,że uczeń naszej szkoły Tomasz Ciastek swój wolny czas poświęca zainteresowaniom związanym z motoryzacją.

Od kilku lat jest to jego pasja, która z pewnością daje mu satysfakcję. Tomek może poszczycić się sporymi osiągnięciami.

Od trzech lat jest zawodnikiem klubu AMK Gorce Nowy Targ. Uczestniczy w licznych zawodach odnosząc sukcesy. W bieżącym roku szkolnym zdobył 1 miejsce w klasie junior w Enduro Race,2 miejsce w Pucharze Polski Cross Contry,3 miejsce w Mistrzostwach Okręgu Łódzkiego Cross Contry,4 miejsce w Pucharze Polski Enduro,1 miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Super Enduro w klasie Expert.

Kolejny raz znalazł się w gronie uczniów, którzy otrzymali stypendia na rozwój pasji.

Dobrze, że oprócz nauki młodzi łudzę mają również zainteresowania, które pozwalają aktywnie spędzać wolny czas.

Dyrekcja, nauczyciele i koledzy serdecznie gratulują i życzą Tomkowi dalszych osiągnięć

Skip to content