Zaznacz stronę

Pomimo pandemii Covid-19 losy naszego środowiska nie są nam obojętne, w związku z tym dnia 23.04.2021r. tegoroczni maturzyści pochodzący z Ukrainy i zamieszkujący w Internacie, który jest integralną częścią szkoły wraz z wychowawcami z Internatu uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji Sprzątania Świata.
Z powodu pandemii i nauki zdalnej tegoroczna akcja niewątpliwie różniła się od poprzednich. Mimo to my nie zapomnieliśmy, że Ziemia to nasz wspólny Dom – i to my musimy o niego zadbać! Wobec tego Nasi Uczniowie wraz z Wychowawcami mimo pochmurnej i deszczowej pogody zaopatrzeni w rękawiczki i worki wyruszyli w stronę Zalewu Gorzyckiego aby posprzątać jego teren. Akcja przebiegła bardzo szybko i sprawnie, a efekty pracy Naszych Uczniów były zadowalające

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznej akcji!!!

Skip to content