Zaznacz stronę

9 PAŹDZIERNIKA 2020R W finale nasz zespół uczniów  z kl. IV TE w składzie Weronika Stachula, Martyna Juda, Klaudiusz Balmas zajęli 4 miejsce.  Opiekunem  uczniów była Anna Motyka. GRATULACJE  dla naszego zespołu.

Nasi uczniowie zmagali się w konkursie od października 2019r. Pokonali 25 szkół z woj. podkarpackiego. Z każdej szkoły było po dwa, trzy a nawet 4 zespoły. Do półfinału zakwalifikowało się 22 zespoły a do finału 6 zespołów. W finale nasi uczniowie prezentowali Biznes plan firmy PESTECZKA oraz przygotowaną i nagraną prezentację. Uczniowie opracowali założenie firmy produkującej olej z pestek dyni tłoczony metodą na zimno. Utworzyli stronę internetową firmy i reklamę na fecebooku. Stworzyli Misję firmy, którą jest: OLEJ Z PESTEK DYNI ŻYCIE CI UMILI. Opracowali każdy szczegół założenia firmy i możliwość uzyskania środków finansowych z różnych źródeł. Zrobili  wspaniałe zdjęcia oraz prezentowali swój pomysł przed jurry.

Warto podkreślić, że partnerami projektu są: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Rzeszowie, Krajowa Administracja Skarbowa, Wojewódzki Urząd Pracy, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. Projekt został objęty honorowym patronatem przez Wojewodę Podkarpackiego, Marszałka Województwa Podkarpackiego, Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Krosna.

 Jeszcze raz GRATULACJE.

Skip to content