Zaznacz stronę

Jestem inżynierem mechanikiem, więc zawsze w sposób naturalny dążyłem dotego,aby kształcenie zawodowe odpowiadało napotrzeby współczesnegoprzemysłu. Współpracując z Polskim Stowarzyszeniem Upowszechniania Komputerowych Systemów Inżynierskich ProCAx,poznałem Artura Grochowskiego.Topełen inwencji człowiek,któremu na sercu leżą rozwój mechatroniki i robotyki, kształcenie w zakresie programowania obrabiarek CNC oraz rozwój nowoczesnych technik wytwarzania. Gdy w 2012r. w ramach projektu „Regionalne Centrum Transferu Nowoczesnych Technologii Wytwarzania – powiat tarnobrzeski”CKP Gorzyce kupowało sprzęt, Artur Grochowski okazał się bardzo pomocnym konsultantem, wskazując taki, który był najodpowiedniejszy do celów edukacyjnych. Istotne dla nas było to, aby maszyny i urządzenia miały cechy tych, jakimi dysponuje przemysł w naszym regionie, a jednocześnie spełniały wymogi dydaktycznei cechowały się wysokim stopniem bezpieczeństwa, niezawodnościoraz możliwością wizualizacji realizowanych na nich procesów. Dzięki temu, że Artur Grochowski świetnie zna rynek, jego pomoco kazała się niedoprzecenienia.

 

Skip to content