Zaznacz stronę

4 stycznia 2020 r. już po raz 45 w historii Zespołu Szkół w Gorzycach odbyła się zabawa studniówkowa (pierwsi maturzyści opuścili jej mury w 1976 r.). W tym roku szkolnym w trzech klasach naukę ukończy 70 maturzystów; stąd łącznie
z nauczycielami, rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi w zabawie uczestniczyło 180 osób.

4 stycznia 2020 r. już po raz 45 w historii Zespołu Szkół w Gorzycach odbyła się zabawa studniówkowa (pierwsi maturzyści opuścili jej mury w 1976 r.). W tym roku szkolnym w trzech klasach naukę ukończy 70 maturzystów; stąd łącznie
z nauczycielami, rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi w zabawie uczestniczyło 180 osób.

Nasze spotkanie jest wyrazem szacunku do tradycji szkoły, która nakazuje aby czas na 100 dni przed egzaminem maturalnym spędzić czas na zabawie, rozmowach, wspomnieniach; zapomnieć o nauce, lekcjach, ocenach. To niepowtarzalne chwile, taki dzień zdarza się tylko raz – mówił Krzysztof Komórkiewicz, dyrektor szkoły.

Gościem szczególnym podczas zabawy studniówkowej był Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego Pan Jarzy Sudoł, który przypomniał o osiągnięciach uczniów Zespołu Szkół w Gorzycach (najlepsza szkoła ponadpodstawowa
w województwie podkarpackim w 2018r., według Podkarpackiego Kuratora Oświaty) oraz życzył: niech ta studniówka będzie wydarzeniem, które zapisze się jako kolejna piękna karta w historii szkoły.

Zabawa trwała do samego rana.

Skip to content