Zaznacz stronę

W dniu 30 listopada 2018r rozpoczęła się IV edycja konkursu „Przedsiębiorczość w praktyce„ modułem zajęć warsztatowych prowadzonych przez Annę Motykę. Zostało zgłoszonych 30 uczestników warsztatów z kl. II i III T Ekonomicznego oraz III T Logistycznego, z których wybrano 4 zespoły po 3 uczniów rywalizujących ze sobą o wejście do półfinału. Uczniowie zgłoszeni jako uczestnicy warsztatów, uczestniczyć będą w warsztatach prowadzonych przez specjalistów z instytucji partnerskich – Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie, Podkarpackiego Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddziału w Rzeszowie oraz Oddziału w Jaśle, Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.  

 Po każdych zajęciach warsztatowych zespoły wykonywać będą pracę w grupach, krótkie zadanie praktyczne i test, zgodnie z Harmonogramem działań na rok szkolny 2018/2019. Uczniowie, których prace zostaną najwyżej ocenione wezmą udział w II etapie tego konkursu-półfinał pomiędzy 29 szkołami z woj. podkarpackiego. Warsztaty nr I „Porównanie ofert banków, obliczanie kosztów kredytu, wypełnianie wniosku kredytowego przeprowadzają nauczyciele przedmiotów ekonomicznych w szkołach realizujących projekt, w oparciu o materiały dydaktyczne, które zostały przygotowane przez Oddział Okręgowy Narodowego Banku Polskiego w Rzeszowie.

Skip to content