Zaznacz stronę

W czwartek 11 października 2018 r. świętowaliśmy z całą Polską Dzień Edukacji Narodowej. Nasza szkolna sala wypełniona była po brzegi, a ze sceny płynęły serdeczności. Było dostojnie i uroczyście Było coś dla ducha (recytacja wierszy w wykonaniu Mateusza Kabaty i Krystiana Cieśli), oraz coś dla ucha (występy wokalne Natalii Kilijańskiej i Sylwii Krzaczkowskiej, oraz występ zespołu 2+2 w którego skład wchodzą Samuel Trytnyov, Wiktor Solarczyk, Natalia Kilijańska i Sylwia Krzaczkowska). Uroczysta akademię poprowadzili Angelika Zawadzka i Mateusz Lachowski. Nasi nauczyciele typowani byli w jedenastu specjalnych kategoriach. Głosowanie było anonimowe i brali w nim udział wszyscy uczniowie klas naszej szkoły. Oto następujące kategorie Oskarów i jego zwycięzcy: „HONOROWY OSKAR” Otrzymał Pan Dyrektor Krzysztof Komórkiewicz „GŁOS ROKU” p. Ewa Padykuła „CHODZIARZ ROKU” p. Tomasz Mękal „SOKOLE OKO” p. Lucyna Kosowska „HUMOR ROKU” p. Krzysztof Werstler „MISTRZ CIĘTEJ RIPOSTY” p. Marian Cymerys „SUPER NAUCZYCIEL” p. Renata Stadnik – Komórkiewicz „ELEGANT ROKU” p. Franciszek Zych. „MISTRZ DŁUGOPISU” p. Anna Motyka. „ZŁOTE SERCE” p. Elżbieta Opiela. Zapraszamy za rok.

Skip to content