Zaznacz stronę

W dniu 2.03.2018 r. (piątek), o godz. 9.00 odbędzie się w Zespole Szkół im. por. Józefa Sarny w Gorzycach pierwszy etap konkursu „Wiedzy o Parlamencie Europejskim”. Konkurs odbywa się pod patronatem Europoseł Elżbiety Łukacijewskiej, a główna nagroda to wyjazd dla najlepszych do Stolicy Europejskiej, ufundowany przez Europoseł.

– Każdy uczeń gorzyckiej szkoły może wziąć udział w konkursie – mówi Dariusz Bukowski, przedstawiciel Pani Europoseł w Gorzycach, który w jej imieniu będzie koordynował konkurs. Elżbieta Łukacijewska kilkukrotnie odwiedziła gorzycką szkołę, a jej uczniowie wyjeżdżali już do Brukseli, dlatego chcemy kontynuować te działania – dodaje Dariusz Bukowski.

Zgłoszenia do konkursu do dnia 1.03.2018r. (czwartek) należy kierować do Pani Renaty Stadnik – Komórkiewicz

Skip to content