Zaznacz stronę

Młodzieżowe Centrum Kariery Ochotniczych Hufców Pracy w Gorzycach  i Nowej Debie wraz

z Zespołem Szkół  im. Por. Józefa Sarny w Gorzycach zapraszają wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w Targach Edukacji i Pracy pod hasłem: „Młodzież kluczem do sukcesu”. Tegoroczne Targi odbędą się 20.10.2017 roku w godz. 10:00-13:00 w Zespole Szkół  im. Por. Józefa Sarny w Gorzycach przy ul. Żwirki i Wigury 2.

Celem organizowanych Targów Edukacji i Pracy będzie: wspieranie rozwoju nowych miejsc pracy, stworzenie możliwości bezpośredniego kontaktu osób poszukujących pracy z pracodawcami, rozszerzenie wiedzy młodych ludzi na temat planowania swojej ścieżki edukacyjnej i kariery zawodowej. Ponadto w Targach uczestniczyć będą: pracodawcy z powiatu tarnobrzeskiego oraz stalowowolskiego, placówki edukacyjne, samorządowe i pozarządowe, organizacje i instytucje wspierające młodzież na rynku pracy, instytucje zajmujące się problematyką wykluczenia społecznego. 

 Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i mieszkańców.

Skip to content