Zaznacz stronę

W ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom uczniowie z naszej szkoły odwiedzili przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola w Gorzycach.Ucznnice spotkały się z grupą ,,Słoneczka’’.Tematyka czytanych książek związana była z nadchodzącymi wakacjami.Maluchy poznały przygody Martynki,która uczyła się pływać.Były też rozmowy o bezpiecznym spędzaniu wolnego czasu,,Już wakacje są za pasem.Uważajcie wy tymczasem,bo też w miejscach dla was nowych-łatwo ulec wypadkowi…I nie wchodźcie bez opieki do jeziora i do rzeki!’’Dzieci opowiadały o swoich planach na wakacje ,,Madzia marzy już o plaży,pragnie się na słońcu prażyć.Gdy zabraknie słonka blasku,to zbuduje zamek z piasku’’.Podopieczni pani Magdaleny Fietko odwiedzili też naszą szkołę i spędzili miło dzień na obiektach sportowych.Nauczycielwych.fizycznego pan Janusz Gierach przygotował różnorodne konkurencje sportowe.Dzieci wraz z opiekunami miło spędziły dzień,a w nagrodę za zdrową rywalizację przedszkolaki otrzymały słodki poczęstunek ufundowany przez dyrektora szkoły pana Krzysztofa Komórkiewicza.                                                                                                                                                                  

Zespół Szkół im.por.Józefa Sarny chętnie współpracuje z innymi placówkami oświatowymi naszej gminy w zakresie działań edukacyjno-wychowawczych dzieci i młodzieży.

Skip to content