Zaznacz stronę

HURRA!!! NASI UCZNIOWIE NAJLEPSI 

PO RAZ KOLEJNY 100% ZDAWALNOŚCI Z EGZAMINÓW ZAWODOWYCH W
TECHNIKUM EKONOMICZNYM
W GORZYCACH

To, że wszyscy zdali zawdzięczają swojej wytrwałości, pracowitości oraz ukierunkowaniu wiedzy i praktyki przez nauczycieli Panią Edytę Hajdo i Annę Motyka.
Uczniowie ciesząc się ze swoich wyników, dziękują nauczycielom za wkład i wysiłek włożony w odpowiednie ich przygotowanie do tak trudnych egzaminów. Egzaminy składają się z dwóch części z testów, gdzie uczeń, aby zdać powinien osiągnąć minimum 50% prawidłowo rozwiązanego testu i z drugiej części, tj. zadania praktycznego do wykonania w programach księgowo- kadrowo-magazynowych, którą  musi wykonać na min 75%. Skala punktacji % jest więc bardzo wysoka. Uczniowie  wykonują zadania w programie firmy Insert. Jest to program sprzedażowo-magazynowy- Subiekt, księga przychodów i rozchodów, środki trwałe oraz ryczałt –Rachmistrz, Gratyfikant- kadry i płace,  oraz Rewizor- pełna księgowość. Uczniowie w naszej szkole mają też kurs obsługi kasy fiskalnej i wagi elektronicznej. Kończąc naszą szkołę mają pełny zasób praktycznej wiedzy i znajomości programów księgowych co umożliwia im płynne przejście z edukacji na rynek pracy.
Uczniowie IV TE dzielą się z nami swoimi wrażeniami:
-bardzo cieszę się z wyniku egzaminu zawodowego, gdyż on otworzy mi drogę do podjęcia bardzo dobrej pracy- mówi uczennica IV TE
-czekam z niecierpliwością na egzamin maturalny i planuje podjąć studia na kierunku rachunkowość i finanse. Ciężka praca z przedmiotów ekonomicznych przyniosła efekty- mówi Kinga Czernecka
-gdybym jeszcze raz jako gimnazjalistka miała podjąć decyzję o wyborze szkoły na pewno wybrałabym Zespół Szkół w Gorzycach o kierunku ekonomicznym dodała Paulina Tarłowska.
 

 

Skip to content