Zaznacz stronę

Uczniowie kl. II Technikum Ekonomicznego i I Technikum Logistycznego wraz z nauczycielami Małgorzatą Laskowską i Anną Motyka mieli możliwość zobaczyć i podziwiać pracę w banku na poszczególnych  stanowiskach.  Uczniowie zostali powitani przez Dyrektora Banku panią Marię Moga, która opowiedziała im o funkcjonowaniu banku i obsłudze klientów, którzy dzielą się na trzy piony: pion bankowości detalicznej, indywidualnej i obsługa klienta firmowego, gdzie segmentacji klienta dokonuje się w zależności od obrotów firmy. Następnie pani Mariola Rękas – manager banku, oprowadziła uczniów  po placówce banku , gdzie pracownicy poszczególnych stanowisk mogli opowiedzieć o swojej pracy. Uczniowie dowiedzieli się o produktach jakie bank oferuje dla dzieci, młodzieży, dorosłych i osób w każdym wieku. W odniesieniu do klienta wydzielone są segmenty dla których dostosowane są modele biznesowe, obejmujące określone poziomy usług i właściwą ofertę produktową, przy zapewnieniu roli  doradcy klienta. W banku działa również Biuro Maklerskie, które oferuje różne modele inwestycji wolnych środków pieniężnych dostosowując je do wymagań klienta. Wycieczka zakończyła się w sali konferencyjnej banku, w której doradcy klienta pani Renata Drożdżal i Marzena Zawada opowiedziały o historii powstania banku, misji  i odpowiedzialności banku za zaufanie klienta w powierzaniu środków finansowych.

 

Skip to content