Zaznacz stronę

,,Nie zatwardzajmy serc, gdy słyszymy krzyk biednych. Starajmy się usłyszeć to wołanie. Starajmy się tak postępować i tak żyć , by nikomu nie brakło dachu nad głową i chleba na stole, by nikt nie czuł się samotny , pozostawiony bez opieki.’’

Jan Paweł II

 

 

W DNIACH 9-10.2016r. ODBYŁA SIĘ  XI OGÓLNOPOLSKA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI  .

WOLONTARIUSZE Z NASZEJ SZKOŁY PEŁNILI  DYŻURY W NASTĘPUJĄCYCH SKLEPACH: Biedronka, Lewiatan , Groszek , Spar , Stokrotka, ABC.

Dziękujemy!

Caritas Diecezji Sandomierskiej gorąco dziękuje wszystkim Państwu za aktywne włączenie się w XI ogólnopolską Zbiórkę Żywności pod hasłem „TAK Pomagam!”. Każdy przekazany produkt trafił już do najuboższych osób z terenu Diecezji Sandomierskiej. To wielki dar serca dla innych ludzi.

Podziękowania składamy również Wolontariuszom, którzy przeprowadzili zbiórkę.

Skip to content