Zaznacz stronę

Rower o wartości 1399 zł. – to nagroda dla najlepszego pierwszoklasisty Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Gorzycach. Otrzymał ją Dominik Baltyzar – uczeń klasy pierwszej technikum mechanicznego. 
Nagrodę ufundowała firma „TIP – TOP” ze Stalowej Woli mieszcząca się na ulicy Okulickiego 125 (budynek ZBR-u przy rondzie)

.Każdy uczeń gorzyckiej szkoły, ze świadectwem z paskiem (średnia ocen co najmniej 4,75) otrzyma stypendium. Najlepszy od Premiera, a pozostali od Starosty lub Dyrektora. To dotyczy również gimnazjalistów. Każdy gimnazjalista, który otrzymał świadectwo z paskiem, a swoją przyszłość zwiąże z Zespołem Szkół w Gorzycach, otrzyma stypendium już w klasie pierwszej.  „Wycieczka dla najlepszych uczniów” – to już stały punkt programu gorzyckiej szkoły. 25 uczniów, w nagrodę za wyniki nauczania i pracę w organizacjach uczniowskich, w miesiącu wrześniu pojedzie na całkowicie darmową, dwudniową wycieczkę do Zakopanego.Należy również wspomnieć, że każdy uczeń dojeżdżający do szkoły otrzymuje dofinansowanie do biletów miesięcznych w wysokości 30%, a dodatkową atrakcją dla pierwszoklasistów będzie „obsługa i programowanie DRONÓW”. 
W Zespole Szkół w Gorzycach od 1 września 2016r. będzie funkcjonował INTERNAT z pokojami jedno i dwuosobowymi, o bardzo wysokim standardzie, z Internetem i telewizją.
W Zespole Szkół w Gorzycach docenia się pracę uczniów, a każdy gimnazjalista znajdzie tu coś dla siebie.

Skip to content