Zaznacz stronę

7 kwietnia w hali widowiskowej w Tarnobrzegu odbywały się IX Targi Pracy i Edukacji.

Swoje stoiska otworzyło blisko 100 podmiotów- oprócz naszej szkoły prezentowali się m. in.: Federal Mogul Gorzyce, Liugong Dresta Machinery, Politechnika Rzeszowska, UMCS, ZS nr 2 z Nowej Dęby…….

Uczestnictwo w targach daje możliwość skorzystania z konsultacji i doradztwa specjalistycznego oraz kontaktu z ośrodkami szkoleniowymi, a młodzieży pozwoli zapoznać się z ofertą kierunków kształcenia wyższych uczelni i szkół policealnych. Targi są współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Uczniowie klas II TM i II TI bardzo chętnie uczestniczyli w przygotowaniu szkoły do Targów jak również  prezentowali  się na samej imprezie. 

Skip to content