Zaznacz stronę

Ostatnie dni były dla nas bardzo ważne, odwiedziliśmy zaprzyjaźnione z nami gimnazja. Przedstawiliśmy ciekawą ofertę edukacyjną, którą przygotowaliśmy dla uczniów rozpoczynających naukę w roku szkolnym 2016/2017 w naszej szkole. Zaprosiliśmy klasy na dni otwarte szkoły 10 maja. Wychodzimy do Ciebie z garścią nowych pomysłów.

Jeśli chodzi o wybór szkoły jest on jedną z tych decyzji, które warto dobrze przemyśleć. Dlaczego? W szkole spędzasz połowę swojego życia, niech wiec ten czas nie będzie tylko obowiązkiem, ale przyjemnością. Masz niepowtarzalną możliwość sprawdzenia, czy nasza szkoła jest dla Ciebie miejscem odpowiednim. Najprościej byłoby przenieść się w czasie i sprawdzić. Mamy dla Was właśnie taka propozycję. Już dziś powiedz o niej swojemu wychowawcy i razem z klasą wybierz się do nas. Podczas takiej wyprawy w czasie, wcielisz się w rolę naszego ucznia. W ten właśnie sposób będziesz mógł się przekonać czy Zespół Szkół w Gorzycach to dobry wybór. Pokażemy Ci naszą doskonałą bazę dydaktyczną, zabierzemy na wycieczkę do CKP,poznasz nauczycieli i uczniów. Teraz wszystko jest w Twoich rękach pamiętaj nie odkładaj niczego na jutro – tu i teraz dbasz o swoje jutro, a więc zgłoś propozycje wychowawcy, zadzwońcie do nas. Uzgodnimy dogodny dla obu stron termin wycieczki, co istotne nie wiąże się on z żadnymi kosztami, ponieważ przyjedziemy po Was A wszystko to po to, aby kolejne lata Waszego życia były nie tylko obowiązkiem, ale przyjemnością, która będzie kształtowała umysły.

Skip to content