Zaznacz stronę

Już po raz piąty na terenie boisk sportowych Orlik przy Zespole Szkół w Gorzycach odbył się Charytatywny Mikołajkowy Turniej piłki nożnej. W turnieju tym brały udział następujące drużyny: Stal Stalowa Wola, Sokół Nisko, Bukowa Jastkowice, KSZO Ostrowiec, Stal Gorzyce, Sokół Sokolniki, San Wrzawy oraz Przyjaciele Staszka.

Organizatorem turnieju jest absolwent technikum mechanicznego gorzyckiej szkoły, obecnie nauczyciel wychowania fizycznego, zawodnik oraz trener – Stanisław Wierzgacz. Otwarcia turnieju dokonał Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego – Paweł Bartoszek, Wójt Gminy Gorzyce – Leszek Surdy oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Gorzycach – Krzysztof Komórkiewicz. Rywalizacja przebiegała w sportowej atmosferze. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna Stali Stalowa Wola, która w finale pokonała Sokół Sokolniki 4 : 1. Brązowy medal zdobyli piłkarze KSZO Ostrowiec. Najlepszym zawodnikiem został Bartłomiej Miazga (Sokół Sokolniki), tytuł króla strzelców zdobył Michał Miszczyk (Stal Stalowa Wola), natomiast za najlepszego bramkarza uznano Rafała Kanię (KRZO Ostrowiec). Podczas turnieju odbyła się kwesta z przeznaczeniem dla rodzin najbardziej potrzebujących z gminy Gorzyce. Zebrano aż 1600 złotych.

ORGANIZATOR STANISŁAW WIERZGACZ:

– Chciałbym serdecznie podziękować za pomoc w organizacji Dariuszowi Dulowi oraz PANU STAROSCIE POWIATOWIATU TARNOBRZESKIEGO – PAWŁOWI BARTOSZKOWI , WÓJTOWI GMINY GORZYCE – LESZKOWI SURDEMU , LESZKOWI ANDURZE, PREZESOWI PODOKRĘGU STALOWOWOLKIEGO  PANU- ZENONOWI KRÓWCE , PIOTROWI PAJDOSZ , SKLEP SPORTOWY MARATON , SYLWESTROWI PRUSIOWI,  KRZYSZTOFOWI KOKOSZA, DYREKTOROWI ZS GORZYCE – KRZYSZTOFOWI KOMÓRKIEWICZOWI,  PANI ANI CIEŚLI, JAKUBOWI OSUCHOWI –KIEROWNIKOWI GOSiR-U ORAZ WSZYSTKIM PRACOWNIKOM, PANI DOROCIE MŁYNARCZYK,PANU ANDRZEJOWI BANASIK WŁAŚCICIELOWI SIECI SKLEPÓW MIESNYCH MATTHIAS, DACHY CISOWSKI, PRZEMYSŁAWOWI CZERWIŃSKIEMU, PANI RENACIE TRYBULE , PAINTBALL TARNOBRZEG, JAK RÓWNIEŻ  OGROMNE DZIĘKI ZA PRZYGOTOWANIE DROBNYCH PRZEKĄSEK DLA UCZESTNIKÓW TURNIEJU DLA PANI MARTY BRZEZIŃSKIEJ WŁAŚCICIELKI PENSJONATU POD PIEPRZÓWKAMI  ORAZ PANU JÓZEFOWI KOPYCIE KTÓRY RÓWNIEŻ W TYM ROKU PRZYGOTOWAŁ DLA WSZYSTKICH BIGOS.

Jeszcze raz  WIELKIE DZIĘKI !!

Skip to content