Zaznacz stronę

W dniu 20 listopada 2015 roku w restauracji Małgośka w Tarnobrzegu odbyła się uroczystość z okazji Jubileuszu Polskiego Czerwonego Krzyża i Dni Honorowego Krwiodawstwa. Podczas uroczystości wręczono  działaczom PCK oraz honorowym dawcom krwi Odznaki Honorowe PCK, wyróżnienia „Kryształowe Serce” oraz Odznaki Zasłużony Honorowy Dawca Krwi.

Ponadto z okazji Jubileuszu Polskiego Krzyża- okolicznościowe medale  PCK otrzymali długoletni działacze oraz partnerzy i sponsorzy działający na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża.

Podsumowano również Turniej „Młoda Krew Ratuje Życie”. Zespół Szkół w Gorzycach otrzymał  szczególne wyróżnienia za wieloletnią działalność. Uczennice – reprezentantki naszej szkoły- Angelika Zawolska,  Nikola Ambroziewicz oraz Joanna Malec otrzymały dyplomy, podziękowania, puchary i drobne upominki. Cała uroczystość zakończyła się obiadem na którym dzieliliśmy się naszymi osiągnięciami z pozostałymi uczestnikami owej uroczystości.

Skip to content