Zaznacz stronę

Uczniowie klas maturalnych wzięli udział w spotkaniu zorganizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie. Celem spotkania było przygotowanie młodzieży do podjęcia decyzji związanej z wyborem kierunku dalszego kształcenia.

„Rola zainteresowań, predyspozycji i umiejętności w wyborze zawodu” to temat warsztatów przeprowadzonych w ramach współpracy pedagoga i doradccy zawodowego Zespołu Szkół w Gorzycach. Dwugodzinne warsztaty grupowe przeprowadzone zostały 5 listopada. Cel warsztatów to przedewszystkim planowanie dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej z uwzględnieniem zainteresowań, cech charakteru i umiejętności. W trakcie zajęć uczniowie mogli dokonac oceny własnych preferencji i zainteresowań zawodowych przy pomocy Kwestionariusza zainteresowań zawodowych.

Skip to content