Zaznacz stronę

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2014/15 w Zespole Szkół w Gorzycach, wicedyrektor ds. CKP Jarosław Augustynowicz wręczył nagrody, oraz okolicznościowe dyplomy zwycięzcom trzeciej już edycji konkursu – „MISTRZ W ZAWODZIE OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH”. Na poziomie klasy III ZSZ pierwsze miejsce zajął Bartłomiej Sobolewski, który został wyróżniony nagrodą w postaci tabletu oraz dyplomem. Uczennica Karolina Drzymała za miejsce drugie w konkursie, oraz za 100% frekwencję otrzymała odtwarzacz MP-3. Na poziomie klasy II ZSZ zwycięzcą konkursu został Krzysztof Woźniak, który odebrał nagrodę – odtwarzacz MP-4. Dyplomami uhonorowani zostali także uczniowie: Tomasz Kapała – drugie miejsce w konkursie, oraz Sebastian Czernecki – miejsce trzecie. 
Zwycięzcom, oraz wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content