Zaznacz stronę

 Uczniowie  Dyskusyjnego Klubu Edukacyjnego w Zespole Szkół w Gorzycach wzięli udział w konkursie ,,DKE z autorem!’’

.Konkurs ten polegał na zebraniu jak największej liczby punktów wg określonych w regulaminie kryteriów. Celem tego konkursu była aktywizacja jego uczestników ,atrakcyjne spotkania DKE , zachęcanie do czytania jak największego grona osób. W konkursie wyłoniono 12 zwycięzców z całej Polski ,po trzy DKE dla każdego poziomu edukacyjnego –edukacja wczesnoszkolna , szkoła podstawowa , gimnazjum , szkoły ponadgimnazjalne .Nagrodą dla zwycięzców jest spotkanie z przyjacielem ,,Ja czytam’’, które odbędzie się w szkole .Wśród przyjaciół ,,Ja czytam’’są znani pisarze , dziennikarze , podróżnicy , kulturoznawcy , językoznawcy , psycholodzy, muzycy. Nasz DKE zaprosił na wspólne rozmowy o książce pisarkę , podróżniczkę , fotografkę , tłumaczkę , ilustratorkę –Beatę Pawlikowską . Z niecierpliwością czekamy na to spotkanie  i zapraszamy do udziału w DKE.

Skip to content