Zaznacz stronę

Dnia 25 maja 2015, zakończyła się ostatnia tura zadań III edycji konkursu
„Mistrz w zawodzie operator obrabiarek skrawających”. W wyniku zsumowania punktów uzyskanych w trakcie wykonywania zadań przez uczestników konkursu, wyłonieni zostali zwycięzcy.Nagrody takie jak: tablet – za pierwsze miejsce na poziomie klasy IIIZSZ i odtwarzacz mp4 – za pierwsze miejsce na poziomie klasy IIZSZ, ufundowane zostały przez nauczycieli praktycznej nauki zawodu, Wicedyrektora ds. CKP, oraz Firmę „Mirjan”. Wręczenie nagród, odbędzie się podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 26.06.2015. Ponadto trzy pierwsze miejsca na poziomie poszczególnych klas, uhonorowane zostaną okolicznościowymi dyplomami

W poniższych tabelach przedstawiamy zestawienie wyników punktowych, uzyskanych
przez uczniów zakwalifikowanych do udziału w konkursie:

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

Skip to content